UAH

Ця згода є обов'язковою угодою.

Я, реєструючись у базі даних UkrLine, даю згоду на обробку (а саме: збір, накопичення, систематизацію, зберігання, уточнення, використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення) моїх персональних даних власника бази «ФО-П Харитинов Віталій Сергійович» . Ця згода є невід'ємною частиною договору оферти.

Надаючи цю згоду, я підтверджую, що беру на себе відповідальність за точність та достовірність моїх персональних даних, зазначених при реєстрації, їх своєчасне оновлення, а також зобов'язуюсь дотримуватись та виконувати законодавство України у сфері захисту персональних даних.

Я підтверджую, що ознайомлений і згоден з тим, що:

Згода

Ціль обробки

Ціллю обробки персональних даних є створення та адміністрування дискового простіру (послуга хостингу) у мережі Інтернет і забезпечення функціонування доменних імен.

Обробка персональних даних

Інформація у базі даних UkrLine обробляється згідно з законодавством України про захист персональних даних.

Строк обробки персональних даних

Персональні данні будуть оброблятися тільки на час їх використання для виконання цілі сервісу UkrLine, та можуть бути знеособлені або знищені у випадках, які передбачені умовами використання сервісу UkrLine, відповідними регламентами, а також законодавством України.

Знищення персональних даних

Власник персональних даних має право, якщо він зареєстрован у системі, та його дані використовуються для цілей обробки сервісу не меньш ніж 30 (тридцять) днів, видалити їх з бази даних UkrLine, а зв’язані з ним персональні данні вважати такими, для яких закінчився термін зберігання, та, згідно Закону України "Про захист персональних даних", знищити їх в порядку, передбаченому законодавством України про захист персональних даних.

Права суб’єкту персональних даних

Мої права як суб’єкта персональних даних зазначені в статті 8 Закону України "Про захист персональних даних".
Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних" мені відомий та зрозумілий.


Реквізити: Україна, 61202, Дніпро, вул. Алана Шепарда 34А.
ФО-П Харитінов Віталій Сергійович
р/р 26000052329554
IBAN: UA073515330000026000052329554
МФО 351533
ІПН 2743208017
АТ КБ "ПриватБанк"
mail:
Документи:
Служба підтримки: телефон + 380 57 7209279
створити тікет