UAH
Перенесемо Ваш сайт з іншого хостингу або допоможемо перенести з локального комп'ютеру.
Наші співробітники виконають повне перенесення Ваших сайтів. Для початку перенесення Вам потрібно створити замовлення в особистому кабінеті, розділ «Замовити перенесення сайту (безкоштовно)». Там надати дані для підключення по FTP та входу до phpMyAdmin, або надати доступ до панелі керування колишнього хостеру.

Етапи перенесення сайту:

step 1
Копіювання файлів
Ця операція потребує найбільших часових витрат. На копіювання впливає як швидкість передачі між серверами, так і кількість файлів для копіювання. Чим більше файлів, тим довше копіювання.
step 2
Перенесення бази даних
Здійснюється експорт та імпорт бази, налаштування підключення до БД у конфігураційних файлах Вашого сайту.
step 3
Перевірка сайту
Після закінчення копіювання файлів та налаштування БД, виконується тестування роботи сайту через запис в hosts (тобто сайт не обов'язково повинен працювати з нашого хостингу).
step 4
Повідомлення клієнта
Після закінчення тестування клієнт повідомляється про закінчення перенесення. Після цього користувач може направляти свій домен на наш сервер, вказавши нові DNS в налаштуваннях домену.
замовити перенесення сайту
Перенесення Ваших сайтів
Питання та відповіді
На жаль, перенести сайт створений на конструкторі сайтів Wix не можна.
Якщо Вам не вистачає функціоналу конструктора, Ви твердо вирішили переносити сайт із конструктору, то ми настійно рекомендуємо Вам розглянути та безкоштовно протестувати нашу пропозицію «Конструктор сайтів WordPress ». У візуальному конструкторі сторінок Ви зможете, як і раніше, створювати сторінки перетягуванням, є сотні якісних шаблонів, але найголовніше Ви зможете необмежено розширювати функціонал Вашого сайту!
Не можна точно сказати, скільки потрібно часу на перенесення, оскільки кожне перенесення індивідуальне і на швидкість переносу може впливати ряд факторів: кількість сайтів, обсяг даних, кількість файлів тощо.
Ні, не можна. Поки Ваш сайт не буде повністю перенесений і домен направлений на наш сервер (в налаштуваннях домену вказані наші DNS), вносити зміни на сайті не можна, оскільки велика ймовірність, що всі Ваші зміни залишаться на старому сервері.
Реквізити: Україна, 61202, Харків, пр. Людвіга Свободи 26/298.
ФО-П Харитінов Віталій Сергійович
р/р 26000052329554
IBAN: UA073515330000026000052329554
МФО 351533
ІПН 2743208017
АТ КБ "ПриватБанк"
mail:
Документи:
Служба підтримки: телефон + 380 57 7209279
створити тікет